iPhone XS Max Silicone Case - Papaya

SKU
MVF72ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0500
EAN code
190199125926
Боја
Papaya
Големина
No
Бои
Orange
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration