iPhone XS Max Silicone Case - Spearmint

SKU
MVF82ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0500
EAN code
190199125957
Големина
No
End of life
No
Бои
Mint
Боја
Spearmint
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration