iSTYLE Hero case iPhone 11 Pro Max - транспарентна

SKU
PL42510101000004
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

EPICO HERO CASE е направена маска за iPhone 11 Pro Max. Таа е исклучително тенка, лесна и стилски дизајнирана маска која совршено одговара на вашиот телефон и е практично невидлива. Ви нуди максимална заштита на вашиот iPhone од разни гребаници, оштетувања и нечистотии, истовремено давајќи му елегантен изглед, а притоа ги зачувува сите естетски детали на телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU, Acrylic glass
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max