iSTYLE Hero case iPhone 11 - транспарентна

SKU
PL42410101000004

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

EPICO HERO CASE е направена маска за iPhone 11. Таа е исклучително тенка, лесна и стилски дизајнирана маска која совршено одговара на вашиот телефон и е практично невидлива. Ви нуди максимална заштита на вашиот iPhone од разни гребаници, оштетувања и нечистотии, истовремено давајќи му елегантен изглед, а притоа ги зачувува сите естетски детали на телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Материјал
TPU, Acrylic glass
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 11