iSTYLE PD Metal Cable 1,2m

SKU
conf-istyle-pd-metal-cable-1.2m-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

iSTYLE USB-C to Lightning Metal Cable е силен и издржлив кабел од кален челик кој го поддржува Power Delivery системот за полнење до 60W. Има Apple MFI сертификат за употреба со iPhone и iPad. Должината од 1,2 метар е совршена за речиси секоја ситуација.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
End of life
No
Производител
iSTYLE
Боја
сребрена
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later
Производител
iSTYLE
Боја
темно сива
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later