iSTYLE PREMIUM CABLE 1.5m

SKU
PL9915141900001
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

iSTYLE PREMIUM CABLE е супер издржлив кабел за полнење и синхронизирање на iOS уреди со должина од 1.5 m. Направен е од цврсти материјали, што гарантираaт голема отпорност и долг век на траење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
End of life
No
Length
1,5 meter
Боја
темно сива
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.)