iSTYLE силиконска футрола за AirPods

SKU
istyle-silicone-cover-airpods
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
HomeKit compatibility
No
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105667
Боја
бела
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105681
Боја
сива
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105650
Боја
црна
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105674
Боја
црвена
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105698
Боја
розева
Материјал
Silicone
Производител
iSTYLE
Weight
0.0000
EAN code
8596049105704
Боја
сина
Материјал
Silicone

Product declaration