JBL Charge 3

SKU
conf-jbl-charge-3-mk

JBL Charge 3 е врвен, високопридвижен пренослив Bluetooth звучник со моќен стерео звук и надворешна батерија на едно место. Земете го Charge 3 насекаде со вас, покрај базенот или на дождот, благодарени на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

JBL Xtreme
JBL Xtreme
Special Price 13.490 МКД
Regular Price 17.990 МКД
JBL CLIP 3
JBL CLIP 3
3.690 МКД
Beats Pill+ speaker
Beats Pill+ speaker
11.990 МКД
Harman Kardon Onyx Studio 4 - Black
Harman Kardon Onyx Studio 4 - Black
10.990 МКД
Marshall Acton II Speaker Black
Marshall Acton II Speaker Black
15.990 МКД
Harman Kardon Aura Studio 2
Harman Kardon Aura Studio 2
18.990 МКД
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
18.590 МКД
Beoplay P6
Beoplay P6
25.990 МКД
JBL Flip 4
JBL Flip 4
Special Price 6.990 МКД
Regular Price 7.990 МКД
Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
Logitech Ulimate Ears WONDERBOOM
6.290 МКД
B&O PLAY - Beoplay Speaker Beolit 17
B&O PLAY - Beoplay Speaker Beolit 17
32.900 МКД
JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
14.990 МКД

Слушајте безжично. Полнете бесконечно.

JBL Charge 3 е врвен, високопридвижен пренослив Bluetooth звучник со моќен стерео звук и надворешна батерија на едно место. Земете го Charge 3 насекаде со вас, покрај базенот или на дождот, благодарени на водоотпорниот дизајн, издржливата ткаенина и цврстото куќиште. Нејзината 6,000 mAh батерија со висок капацитет овозможува 20 часовно користење и опција за полнење на вашите телефони и таблети преку USB излезот. Вградениот поништувач за шумот и бучавата ви овозможува кристално чисти повици со притискање на копче. Безжично поврзувајте повеќе звучници со JBL Connect за да го зголемите доживувањето.

  • Безжично поврзувајте до 3 телефони или таблети на звучникот
  • Вградена Li-Ion батерија со можност за полнење која подржува до 20 часа од користење и полнење на уреди преку USB портата
  • Кристално чисти повици преку вашиот звучник со допир на копче благодарени на вградениот поништувач за шумот и бучавата
Производител
JBL
End of life
No
Производител
JBL
EAN code
6925281914225
Боја
цијан
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
Производител
JBL
EAN code
6925281914218
Боја
сива
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
Производител
JBL
EAN code
6925281914188
Боја
црна
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
Производител
JBL
EAN code
6925281914201
Боја
црвена
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
Производител
JBL
EAN code
6925281914195
Боја
сина
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
Производител
JBL
EAN code
6925281923203
Боја
Squad
Speaker connectivity
3.5 mm, Bluetooth
Speaker Power
6000mAh
Frequency
65Hz-20kHz
Батерија
Music playing time up to 20 hours (varies by volume level and content)
Battery charge time 4.5 hrs
Димензија и тежина
213 x 87 x 88,5mm
800 gramm
Што има во кутијата?
1 x JBL Charge 3
1 x 5V 2.3A USB Adapter
1 x Micro USB Cable
1 x Safety Sheet
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card