JBL Clip 4

SKU
jbl-clip-4-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали


JBL Original Pro звук

JBL Pro звукот овозможува изненадувачки моќен звук и моќен бас во компактно куќиште.

Секогаш со тебе

Преносливиот дизајн совршено одговара на сите најнови стилови, додека разнобојното платно и експресивните детали овозможуваат впечатлив изглед.

Подобар карабиниери

Со карабин интегриран во звучникот за поголема заштита, можете да го понесете вашиот JBL клип 4 насекаде и во кое било време. Само закачете го на ремен, ремен или торба и започнете авантура.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Weight
0.0000
End of life
No
Производител
JBL
Боја
црна
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
сина
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
бледо розева
Производител
JBL
Боја
црвена
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
мат зелена
Производител
JBL
Боја
темно плава
Производител
JBL
Боја
Squad
Speaker connectivity
Bluetooth