JBL Flip 5

SKU
conf-jbl-flip-5-mk
Боја
Black %
Gray %
Red %
White %
Dark Blue %
Squad %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали


Звучи подобро од било кога

Почувствувај ја музиката. Уживајте во моќниот бас во мал пакет.

Секогаш со тебе

Немој да се грижиш за непотребни работи. JBL Flip 5 ви нуди максимално уживање во музиката до 12 часа со само едно полнење.

Водоотпорен дизајн

Носете го секаде со Вас. Журка покрај базен? Совршено. Ненадејно обилно врнење? Никаков проблем. Уживање на плажа? JBL Flip 5 е IPX7 водоотпорен до еден метар длабочина, па не морате да се грижите.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Големина
No
Производител
JBL
EAN code
6925281954610
Боја
White
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Производител
JBL
EAN code
6925281954566
Боја
Black
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Производител
JBL
EAN code
6925281954580
Боја
Red
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Производител
JBL
EAN code
6925281954573
Боја
Dark Blue
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Производител
JBL
Боја
Squad
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
EAN code
6925281954597
Боја
Gray
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology

Product declaration