JBL Flip 5 Squad

SKU
JBLFLIP5SQUAD
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Боја
Squad
Speaker connectivity
Bluetooth

Product declaration