JBL GO 3 Black

SKU
JBLGO3BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281975615
Боја
црна
Големина
No
Speaker connectivity
Bluetooth
Bluetooth
Bluetooth 5.0 wireless technology

Product declaration