JBL GO 3

SKU
jbl-go-3
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
End of life
No
Производител
JBL
Bluetooth
Bluetooth 5.0 wireless technology
Боја
црна
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
сина
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
зелена
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
бледо розева
Производител
JBL
Боја
црвена
Speaker connectivity
Bluetooth
Производител
JBL
Боја
Squad
Производител
JBL
Боја
Blue - Pink