JBL GO Red:

JBL GO Red

SKU
JBLGORED

JBL GO Red

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

JBL GO Red

Производител
JBL
Weight
No
EAN code
6925281903724
End of life
No
Боја
црвена
Бои
No
Speaker connectivity
Bluetooth
iPhone компатибилност
No
iPad компатибилност
No
iPod Compatibility
No
Mac компатибилност
No
Apple TV compatibility
No
Apple Watch compatibility
No
Compatibility iOS
No
Compatibility
No
Поддржани аудио формати
A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2
Compatibility AirPlay
No
PlayDirect
No
DLNA
No
Power
No
Transducers
No
Amplifier
No
Impedance
No
Frequency
180 Hz – 20k Hz
Signal-to-noise
No
Батерија
Li-ion polymer (3.7 V, 600 mAh)
Wired Connection
No
Wireless connection
No
Driver
No
Димензија и тежина
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No