JBL LIVE 500 BT RED SLUSALICE ON-EAR

SKU
JBLLIVE500BTRED
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Боја
Red
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
Over-Ear
Бои
Red

Product declaration