JBL Pulse 4 црн

SKU
JBLPULSE4BLK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Започнете ја забавата со звук со потпис на JBL и блескаво LED-светло, сето тоа во 360 степени. Храбриот, водоотпорен дизајн IPX7 сјае и ќе ги задржи мелодиите да течат до 12 часа со едно полнење. Допрете ја апликацијата JBL Connect за да ги промените боите и моделите што одговараат на звукот како и да се поврзете со други звучници компатибилни со JBL PartyBoost за да ја направите епска журка.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281958311
Големина
No
End of life
No
Боја
црна

Product declaration