JBL Pulse 4 црн

SKU
JBLPULSE4BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Започнете ја забавата со звук со потпис на JBL и блескаво LED-светло, сето тоа во 360 степени. Храбриот, водоотпорен дизајн IPX7 сјае и ќе ги задржи мелодиите да течат до 12 часа со едно полнење. Допрете ја апликацијата JBL Connect за да ги промените боите и моделите што одговараат на звукот како и да се поврзете со други звучници компатибилни со JBL PartyBoost за да ја направите епска журка.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
EAN code
6925281958311
Боја
Black
Големина
No

Product declaration