JBL T500BT - бели

SKU
JBLT500BTWHT

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Слушалките JBL TUNE500BT ви овозможуваат да емитувате моќен звук без жици и до 16 часа на чисто уживање. Лесни се за употреба и опремени се со 32мм JBL драјвери и JBL Pure Bass звук, овие слушалки овозможуваат лесен пристап до одличен звук. И, ако добиете повик додека гледате видео на друг уред, JBL TUNE500BT непречено ќе се префрлат на вашиот мобилен телефон. Доаѓаат со Bluetooth и дизајнирани се да бидат лесни за употреба. Слушалките JBL TUNE500BT исто така ви овозможуваат да се поврзете со Siri или Google Now без да го користите вашиот мобилен уред. JBL TUNE500BT се одлично решение што ви помага да инјектирате музика во секој аспект од вашиот напорен живот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Големина
No

Product declaration