JBL Tune750 BT NC - Coral

SKU
JBLT750BTNCCORE
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Вашата музика, без бучава.
Безжичните JBL TUNE 750BTNC слушалки се одликуваат со моќен JBL Super Bass звук и Active Noise Cancelation за проследен бас и впечатливо аудио доживување. Лесниот дизајн над увото нуди максимална удобност и квалитет на звукот и се подготвени да патуваат каде и да одите со својот компактен дизајн на преклопување. 15 часа траење на батеријата со полнење од само 2 часа. Овозможуваат поврзување со два Bluetooth® уреди, истовремено. Додека пак со AUX кабелот слушајте музика бесконечно.