JBL Tune750 BT NC - плави

SKU
JBLT750BTNCBLUE
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Вашата музика, без бучава.
Безжичните JBL TUNE 750BTNC слушалки се одликуваат со моќен JBL Super Bass звук и Active Noise Cancelation за проследен бас и впечатливо аудио доживување. Лесниот дизајн над увото нуди максимална удобност и квалитет на звукот и се подготвени да патуваат каде и да одите со својот компактен дизајн на преклопување. 15 часа траење на батеријата со полнење од само 2 часа. Овозможуваат поврзување со два Bluetooth® уреди, истовремено. Додека пак со AUX кабелот слушајте музика бесконечно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
JBL
Earphone type
Headphone
Боја
темно плава
Бои
Blue