Kalyf Speck iPad Mini 5(4) StyleFolio Black/Slate Grey:

Kalyf Speck iPad Mini 5(4) StyleFolio Black/Slate Grey

SKU
71805-B565 (SPK-A4171)
Футрола со заштита од паѓање до 1 метар. Style Folio го заштитува вашиот iPad безбедно од пад и гребнатини. Прилагодлив држач. Без разлика дали читате, пишувате или едноставно го гледате Вашето омилено ТВ шоу, Style Folio е прилагодлив држач.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Футрола со заштита од паѓање до 1 метар. Style FOLIO го заштитува вашиот iPad безбедно од пад и гребнатини. Прилагодлив држач. Без разлика дали читате, пишувате или едноставно го гледате Вашето омилено ТВ шоу,Style Folio е прилагодлив држач. Подигнатиот раб околу екранот го штити и обезбедува дополнителна заштита од пад. Магнетскиот преден дел се вклопува совшрено за максимален тенок дизајн. Овозможено wake/sleep. Издржлива PU кожа. Нашравена од материјали што се лесни за чистење, за перфектна секојдневна употреба.
Производител
Speck
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
мат црна
iPad компатибилност
iPad mini 5, iPad mini 4
Тип на футрола
Full case