Kalyf Speck iPhone XR PRESIDIO GRIP (ECLIPSE BLUE/CARBON BLACK)

SKU
117059-6587
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Големина
Mac mini
End of life
No
Боја
темно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration