Kalyf Speck iPhone XR PRESIDIO GRIP (ECLIPSE BLUE/CARBON BLACK)

SKU
117059-6587

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
темно плава
Материјал
Silicone
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ

Product declaration