Speck MACBOOK AIR 13" (2018) SMARTSHELL - CLEAR

SKU
126087-1212

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Speck
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
Бои
(PRODUCT)RED
Case Size
13"
Тип на футрола
Full case, Hard case
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration