Kenu Airframe+ Car Kit; bundle with Car charger

SKU
CK1-KK-NA

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Airframe+ Car Kit се приклучува на две од најдобрите додатоци на Kenu во врвниот патнички пакет. Airframe + обезбедува рационално и безбедно искуство за возачите кои бараат да го монтираат својот уред на повидок. Совршен за гледање на вашиот GPS и стриминг музика и работи со сите паметни телефони со до шест инчни екрани. Вклучен Dualtrip за во автомобил полнач кој има две странични USB порти што може да полни повеќе уреди истовремено со максимална брзина.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Kenu
Weight
0.0480
EAN code
858160003375
End of life
No
Материјал
Copper, Plastic, Stainless Steel, TPE (Thermoplastic Elastomers)
Боја
црна
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
Капацитет
No