Knomo AUDLEY Leather Handbag 14inch - Black:

Knomo AUDLEY Leather Handbag 14inch - Black

SKU
120-101-BLK

За оние кои бараат едноставна и луксузна секојдневна торба, оваа елегантна и стилска торба е вистинскиот избор за вас. Софистицирана во секоја ситуација таа лесно се трансформира во торба за преку тело по потреба.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Преграда со RFID заштита: максимална заштита за вашиот телефон, банкарски картички и пасош за да се осигурате дека не сте склони кон кражба
  • Заштитен дел за лаптоп: ссобира до 14-инчен лаптоп. Назначениот дел значи дека вашиот лаптоп е лесно пристаплив и се чува одделно од другите работи
  • KNOMO ID - регистрирајте ја вашата торба и ако ја изгубите, тој што ќе ја пронајде може да ви ја врати преку нашиот портал
Производител
Knomo
EAN code
5055385418280
End of life
No
Боја
црна
Бои
Black
Материјал
Leather
Case Size
up to 14"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar
Димензија и тежина
H28 x W39 x D11.5cm
Capacity
10L