Knomo BEAUCHAMP Backpack 14inch - Black:

Knomo BEAUCHAMP Backpack 14inch - Black

SKU
119-401-BLK
Мултифункционален и практичен ранец.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Beuchamp ранецот претставува најпродаван ранец од брендот Knomo. Нуди несекојдневна практичност и елегантен изглед со големина од околу 14 инчи. Овој едноставен и мултифункционален ранец преставува вистински избор за Вас. Содржи RFID постава со блокатор на сигнал во левиот преден џеб и направен е од суперлесен и квалитетен најлон со делови од квалитетна кожа.
Производител
Knomo
Боја
црна
Case Size
No
End of life
No
Капацитет
No