Knomo DALE Tote pack 15inch (with RFID pockets) - Brown

SKU
154-402-BRN
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Дуална функционалност и сериозен стил. Со современиот стил претставува одличен бизнис ранец. Изработен е од квалитетна кожа и има кожни и удобни рачки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
43468.0000
EAN code
5055385418068
End of life
No
Боја
кафеава
Бои
Brown
Материјал
Leather
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Капацитет
No
Димензија и тежина
• Димензии: H40 x W31 x D15 cm
• Одговара на лаптопите до 15 "
• Тежина: 1.3кг