Knomo DROPGO Wireless 4500mAh power bank - Black:

Knomo DROPGO Wireless 4500mAh power bank - Black

SKU
99-104-BLK
Карактеристики:
  • Компатибилен со iPhone 5 и поновите
  • Литиумска полимерна батерија 4.500 mAh
  • Безжичен излез DC / USB излез
  • Вклучен е микро USB кабел за полнење
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Компатибилен со iPhone 5 и поновите
  • Литиумска полимерна батерија 4.500 mAh
  • Безжичен излез DC / USB излез
  • Вклучен е микро USB кабел за полнење
Производител
Knomo
EAN code
5055385423802
End of life
No
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4
Capacity
4,500 mAh