Knomo DUO POWER PAD Dual Device Fast Wireless Charger - Charcoal:

Knomo DUO POWER PAD Dual Device Fast Wireless Charger - Charcoal

SKU
99-109-CHA

Duo Power Pad е тенок безжичен полнач дизајниран за истовремено полнење на два уреди. Совршен за дома или за за на работа. Duo Power Pad има автоматски сензори за Qi безжично полнење *.
Напојува со испорачаниот адаптер за напојување кој содржи заменливи приклучоци од САД-ЕУ.


Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Duo Power Pad е тенок безжичен полнач дизајниран за истовремено полнење на два уреди. Совршен за дома или за за на работа. Duo Power Pad има автоматски сензори за Qi безжично полнење *.

• Брзо безжично полнење од 10W

• Компатибилен со било кој Qi сертифициран уред

• Интегрирана заштита од преполнување

• Автоматски сензори

• Нелизгачка, завршна текстура, против гребнатини

• Вклучен е адаптер за полнење на енергија
Производител
Knomo
EAN code
8438476141613
End of life
No
Боја
јаглено сива
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8
Батерија
10W Fast Wireless Charging