Knomo FOSTER Leather briefcase - Brown:

Knomo FOSTER Leather briefcase - Brown

SKU
45-201-BRW

За оние кои бараат класична и рафинирана торба за носење на својот лаптоп наоколу по цел ден, тогаш оваа торба е вистинскиот избор за вас.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
  • Заштитен оддел за лаптоп: собира до 14-инчен лаптоп. Назначениот дел значи дека вашиот лаптоп е лесно пристаплив и се чува одделно од другите работи.
  • Отстранлив ремен: лесно се прикачува за да можете да ја носите преку тело по потреба.
  • KNOMO ID: регистрирајте ја вашата торба и ако ја изгубите, тој што ќе ја пронајде може да ви ја врати преку нашиот портал
Производител
Knomo
EAN code
5055385423765
End of life
No
Боја
кафеава
Материјал
Leather
Case Size
up to 14"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15", MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012 or newer), MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 15" with Touch Bar
Капацитет
No
Димензија и тежина
Dimensions: H27 x W37 x D7.5cm
Weight: 1kg