Knomo Футрола за iPhone 7/8 Plus:

Knomo Футрола за iPhone 7/8 Plus

SKU
14-214-LID
Оваа преубаво изработена заштитна футрола е посебно дијзанирана за iPhone 7/8 Plus. Обвиена е со вистинска кожа и поликарбонатна структура, со што Вашиот iPhone ќе биде целосно заштитен и ќе има убав изглед.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Оваа преубаво изработена заштитна футрола е посебно дијзанирана за iPhone 7/8 Plus. Обвиена е со вистинска кожа и поликарбонатна структура, со што Вашиот iPhone ќе биде целосно заштитен и ќе има убав изглед.
Производител
Knomo
EAN code
5055385418938
End of life
No
Боја
светло сина
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
No
Димензија и тежина
Weight: 0.03Kg