Knomo HANOVER Slim Briefcase 14inch - Black:

Knomo HANOVER Slim Briefcase 14inch - Black

SKU
119-101-BLK

Тенка, убава и многу лесна торба. Мултифункционалната Hanover торба безбедно ќе ги пренесе сите ваши најосновни предмети и вашиот лаптоп.

Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Тенка, убава и многу лесна торба. Мултифункционалната Hanover торба безбедно ќе ги пренесе сите ваши најосновни предмети и вашиот лаптоп. Има RFID постава со блокатор за сигнал во левиот преден џеб. Направена е од суперлесен квалитетен најлон со делови од квалитетна кожа. Удобните рачки и ремен можат лесно да се отстранат доколку тоа го посакувате. Торбата содржи постава за лаптоп и таблет кои можат да се затворат.

Производител
Knomo
EAN code
5055385417658
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Leather, Nylon
Case Size
up to 14"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13"
Капацитет
No
Димензија и тежина
26 x 36 x 4 cm Рачка: 13 cm Тежина: 0.73 kg
Capacity
Лаптопи до 14''