Knomo HOLBORN Sleeve 13inch - Grey:

Knomo HOLBORN Sleeve 13inch - Grey

SKU
43-101-BKG
Одлична заштита и стилски дизајниран изглед за Вашиот уред.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Перфектна заштитна навлака за Вашиот MacBook 13'' или Ultrabook посебно дизајнирана со малку кожен додаток кој ги засилува карактеристиките на навлаката и полиестерската градба. Има едноставен и атрактивен дизајн, но пред се нуди целосна заштита.
Производител
Knomo
Weight
No
EAN code
5055385416163
End of life
No
Боја
сива
Бои
No
Материјал
Leather, Polyester
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13"
Капацитет
No
Димензија и тежина
No
Capacity
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No