Knomo KINSALE Leather Messenger Bag (Cross Body) 13inch

SKU
conf-knomo-kinsale-leather-bag-13inch-mk
Луксузна торба за 13 инчен лаптоп.
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Луксузна и практична торба наменета за Вашиот 13 инчен лаптоп. Надворешноста е изработена од сирова кожа со современ дизајн. Торбата има RFID блокатор и ремен за на рамо.

Производител
Knomo
End of life
No
Производител
Knomo
EAN code
5055385418013
Боја
црна
Материјал
Leather
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar
Димензија и тежина
Dimensions: H25.5 x W36.5 x D7.5 cm
Weight: 0.94kg
Производител
Knomo
EAN code
5055385418020
Боја
кафеава
Материјал
Leather
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar
Димензија и тежина
Dimensions: H25.5 x W36.5 x D7.5 cm
Weight: 0.94kg