Knomo KNOMAD II Zip Around Folio 13inch - Black

SKU
119-069-BLK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Уникатниот распоред на торбата го прави Knomo лесен за употреба без никаков проблем.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424830
End of life
No
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Капацитет
12inch