Knomo Folio with moulded case for iPhone 7/8 - Caramel:

Knomo Folio with moulded case for iPhone 7/8 - Caramel

SKU
90-070-CAR
Заштитна футрола дизајнирана за целосна заштита на Вашиот iPhone 7.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Заштитна футрола дизајнирана за целосна заштита на Вашиот iPhone 7. Комбинирајќи ја технологијата која овозможува отпорност на удари и квалитетната кожа која ја обвива футролата, добивате целосна заштита со стил.
Производител
Knomo
EAN code
5055385418976
Боја
светло кафеава
Материјал
Leather, Microfiber, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case, Front case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Капацитет
iPhone 7/8