Knomo LEATHER WRAP iPad Pro - Black

SKU
conf-knomo-leather-wrap-ipad-pro-black-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Заштитете го Вашиот таблет со квалитетната футрола направена од кожа. Футролата е направена така што не пречи на перфектниот агол за гледање филм. Изработена е од високо квалитетна кожа, а внатрешноста од нежен микрофибер кој се грижи за безбедноста на екранот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
End of life
No
Бои
Black
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385417177
Материјал
Leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7"
Тип на футрола
Back case, Front case, Stand
Капацитет
9.7inch
Димензија и тежина
H24.1 x W17.5 x D1.5cm
Weight: 0.24kg
Производител
Knomo
Weight
0.5000
EAN code
5055385417221
Материјал
Leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9"
Тип на футрола
Back case, Front case, Stand
Капацитет
12.9inch
Димензија и тежина
H30.5 x W22.5 x D1.5cm
Weight: 0.45kg