Knomo LIGHTNING 90-degree Lightning Cable (15cm) - Black:

Knomo LIGHTNING 90-degree Lightning Cable (15cm) - Black

SKU
99-065-BLK
Производ наменет за употреба со останатите KNOMO производи.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Овој производ претставува USB to Apple светлечки конектор со должина од 15cm кој е наменет за употреба со останатите KNOMO уреди за полнење. Со USB влезот во двата правци и врвови под агол од 90 степени, приклучувањето никогаш не било поедноставно. Должината на кабелот е оптимален за во џеб.
Производител
Knomo
EAN code
5055385417306
End of life
No
Length
0,18 meters
Боја
црна
Компатибилност - адаптер
Lightning, USB
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2