Knomo LIVEFREE Backpack 15inch

SKU
conf-knomo-livefree-backpack-15-inch-mk
Knomo LIVEFREE Backpack 15inch
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
За оние кој сакаат ранец за повеќе намени, кои може секаде да го носите, Knomo LIVEFREE ранецот е вистинскиот избор за вас.

Производител
Knomo
End of life
No
Производител
Knomo
EAN code
5055385424557
Боја
црна
Материјал
Leather, Polyester
Case Size
15"
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", MacBook Pro 13" (2016), MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 15" with Touch Bar
Димензија и тежина
Димензии: 40 cm x 30 cm x 21 cm
Должина на ременчето: 103см
Тежина: 1.4кг
Capacity
Капацитет: 20.4L