Knomo Mayfair Knomad II Zip Around Folio

SKU
conf-knomo-mayfairknomadiizip-aroundfolio-ipad-new-mk
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Уникатниот распоред на торбата го прави Knomo лесен за употреба без никаков проблем.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
End of life
No
Материјал
Nylon
Боја
No
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
No
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424854
Материјал
Leather
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10inch
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424823
Материјал
Nylon
Боја
црвена
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424830
Боја
црна
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Капацитет
12inch