Knomo KNOMAD Tech Organiser MBP / MBA 13inch - Dark Navy

SKU
119-069-DNV
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Најдобар придружник за одржување на вашата дигитална и туристичка галантерија

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Боја
темно плава
Големина
No
Бои
Blue
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve

Product declaration