Knomo MINI BEACHAMP Backpack 10inch - Navy Canvas:

Knomo MINI BEACHAMP Backpack 10inch - Navy Canvas

SKU
119-402-NCV
Knomo MINI BEACHAMP Backpack 10inch - Navy Canvas
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Мини Beauchamp е совршен компактен ранец кој го заштитува вашиот лаптоп и ви овозможува да бидете целосно hands-free.
Производител
Knomo
EAN code
5055385425844
End of life
No
Материјал
Canvas, Leather
Боја
Кремасто бела
Бои
White
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
Тип на футрола
ранец
Димензија и тежина
• Димензии: H30 x W22.5 x D9cm
• Собира (до) 10 " таблети
• Максимална димензија на таблети: H18.5 x W24 x D1cm
• Тежина: 0,5 кг
• Капацитет: 3.9L