Knomo MINI MOUNT Leather Backpack - 10inch - Nude:

Knomo MINI MOUNT Leather Backpack - 10inch - Nude

SKU
120-405-NUD

Минијатурна верзија на нашиот планински ранец. Истиот стил, истата KNOMO организација, само помал.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
 • Заштитен предел за iPad: одговара до 10-инчен iPad.
 • Дополнителна удобност кога сте во движење
 • Димензии: H30x W23 x D10cm
 • Тежина: 0,56 кг
 • Капацитет: 5,74 L
 • Производител
  Knomo
  EAN code
  5055385419430
  End of life
  No
  Материјал
  Leather
  Боја
  Розево златна
  Бои
  Light Pink
  iPad компатибилност
  iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad (6. gen - 2018)
  Тип на футрола
  ранец
  Капацитет
  No