Knomo Moulded Open Face with leather inlay for iPhone X

SKU
conf-knomo-moulded-open-face-iphone-x-mk
Боја
црна %
темно црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Вклучувајќи ја уникатната технологија за ублажување на удари на Knomo во комбинација со нашиот систем за заштита од шок, оваа футрола е направена да го одржува Вашиот уред безпрекорно.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Knomo
Модел
iPhone X
Големина
iPhone X
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424960
Боја
црна
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424977
Боја
темно црвена
Големина
iPhone X
Капацитет
iPhone X
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X

Product declaration