Knomo PREMIUM Leather Folio with moulded shell for iPhone iphone 7 Plus/8 Plus - Black:

Knomo PREMIUM Leather Folio with moulded shell for iPhone iphone 7 Plus/8 Plus - Black

SKU
90-973-BLK
Луксузна и мултифункционална заштитна футрола.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Премиум заштитна футрола од бреднот Knomo која е дизајнирана за да биде луксузна и мултифункционална. Покрај тоа што служи како заштита за Вашиот уред, оваа футрола може да се користи и како држач. Надворешниот дел е прекриен со квалитетна кожа, додека внатрешноста е изработена од мек микрофибер.
Производител
Knomo
Weight
No
EAN code
5055385419072
End of life
No
Бои
No
Боја
црна
Материјал
Leather, Microfiber, Polycarbonate
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 8 Plus, iPhone 7 Plus
Капацитет
iPhone 7 Plus/8 Plus
Димензија и тежина
Weight: 0.08Kg
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No