Knomo PRINCETON Briefcase 15.6inch - Grey:

Knomo PRINCETON Briefcase 15.6inch - Grey

SKU
43-201-BKG
Модерна и практична торба за лаптоп.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Практична, модерна торба за пренос и заштита на лаптоп од 15.6''. Врвните материјали се искористени за голема издржливост и неверојатен изглед. Од надворешноста, торбата е изработена од полиестер и кожа и секој детал е внимателно смислен. Princeton лаптоп торбата е одличен додаток за Вашиот канцелариски аутфит.
Производител
Knomo
Weight
No
EAN code
5055385416187
End of life
No
Боја
сива
Бои
No
Материјал
Leather, Polycarbonate
Case Size
15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro Retina 15"
Капацитет
No
Димензија и тежина
Dimenzije: V29 x Š41 x D7.5cm Teža: 1.04kg
Capacity
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No