Knomo Moulded Open Face Snap on Case for iPhone 7/8 - Rose Gold:

Knomo Moulded Open Face Snap on Case for iPhone 7/8 - Rose Gold

SKU
14-213-AUR
Висок степен на заштита и одличен изглед за Вашиот iPhone.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Оваа преубаво изработена заштитна футрола е посебно дијзанирана за iPhone 7. Обвиена е со вистинска кожа и поликарбонатна структура, со што Вашиот iPhone ќе биде целосно заштитен и ќе има убав изглед.
Производител
Knomo
Weight
No
EAN code
5055385419126
End of life
No
Бои
No
Боја
Розево златна
Материјал
Leather, Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Капацитет
No
Димензија и тежина
Weight: 0.03Kg
Батерија
No
Што има во кутијата?
No
Гаранција
No
Коментар
No