Knomo Tri-Fold Leather Folio Case for iPad 9.7inch (2017 / 2018)

SKU
conf-knomo-tri-fold-leather-folio-case-for-ipad-97inch-2017-mk

Лесна, футрола за вашиот iPad Pro кој беспрекорно комбинира современа практичност и стил, со луксузен дизајн и квалитет. Изработена од кожа со облик на поликарбонатна обвивка.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Лесна, футрола за вашиот iPad Pro кој беспрекорно комбинира современа практичност и стил, со луксузен дизајн и квалитет. Изработена од кожа со облик на поликарбонатна обвивка.

Производител
Knomo
End of life
No
Производител
Knomo
EAN code
5055385424700
Материјал
Leather, Polycarbonate
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Производител
Knomo
Weight
0.2000
EAN code
5055385424717
Материјал
Leather, Polycarbonate
Боја
кафеава
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Димензија и тежина
24.5 cm x 17.8 cm x 0.75 cm (H x W x D)
Sleeps/wakes iPad
Yes