Knomo Tri-Fold Leather Folio Case for iPad Pro 10.5inch (2017) - Black:

Knomo Tri-Fold Leather Folio Case for iPad Pro 10.5inch (2017) - Black

SKU
14-506-BLK

Дизајниран за зачувување и заштита на вашиот iPad Pro 10.5 ", сигурно чувајќи сè во место со интуитивната "rubber logo" технологија и паметно дизајнираните рабови.

  • Целосно изработен од кожа
  • Мазна внатрешна микрофибер облога која обезбедува безбедност на екранот
  • Опремен со логото на KNOMO со гумени букви #LifeOrganised во внатрешноста
Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!

Дизајниран за зачувување и заштита на вашиот iPad Pro 10.5 ", сигурно чувајќи сè во место со интуитивната "rubber logo" технологија и паметно дизајнираните рабови.

  • Целосно изработен од кожа
  • Мазна внатрешна микрофибер облога која обезбедува безбедност на екранот
  • Опремен со логото на KNOMO со гумени букви #LifeOrganised во внатрешноста
Производител
Knomo
EAN code
5055385424786
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
црна
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5"
Тип на футрола
Full case