Apple Leather Sleeve for 10.5-inch iPad Pro - Taupe

SKU
MPU02ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Го штити вашиот iPad со мека microfiber постава и го чува вашиот Apple Pencil, така што секогаш ќе го имате со вас
  • Компатибилен со 10,5-12,9-инчен iPad Pro
  • Достапен во различни бои

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.4800
EAN code
190198375780
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
сива
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Sleeps/wakes iPad
No