Apple Leather Sleeve for 10.5-inch iPad Pro - Saddle Brown

SKU
MPU12ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Го штити вашиот iPad со мека microfiber постава и го чува вашиот Apple Pencil, така што секогаш ќе го имате со вас
  • Компатибилен со 10,5-12,9-инчен iPad Pro
  • Достапен во различни бои

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1800
EAN code
190198375803
End of life
No
Материјал
Leather
Боја
цврвеникаво кафеава
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Sleeve
Капацитет
10.5inch iPad Pro
Sleeps/wakes iPad
No